Hogeschool van Amsterdam
Rechten
Juridische Informatievaardigheden 2

Universiteit Hogeschool van Amsterdam Rechten Juridische Informatievaardigheden 2

Juridische Informatievaardigheden 2

In deze digitale training word je in 12 uur voorbereid op je tentamen voor Juridische Informatievaardigheden 2. De docent behandelt in de training de belangrijkste concepten en beantwoordt al je vragen. Daarnaast wordt er veel geoefend met voorbeeld-tentamenvragen.


Uiterlijk bij aanvang van de eerste les ontvang je, indien van toepassing, de tentamenbundel met daarin de belangrijkste stof. Indien er een Powerpoint wordt gebruikt ontvang je deze na de les. In de groep is plek voor maximaal 15 studenten.


Op deze training is de ‘Niet gehaald, geld terug’-garantie van toepassing.

  • Totaal144.00

Boek nu om zeker te zijn van een plek

Marathon - Juridische Informatievaardigheden 2 - Groep 1

In deze digitale training word je in 6 uur voorbereid op je tentamen voor Juridische Informatievaardigheden 2. De docent behandelt in de training de belangrijkste vaardigheden en beantwoordt al je vragen. Daarnaast wordt er veel geoefend met voorbeeld-tentamenvragen. Indien er een Powerpoint wordt gebruikt ontvang je deze na de les. In de groep is plek voor maximaal 15 studenten. Op deze training is de ‘Niet gehaald, geld terug’-garantie niet van toepassing.

  • Totaal69.00

Boek nu om zeker te zijn van een plek